Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-02-21

Valentino diena. Dovanų idėjos (I dalis)

Publikuota: Dovanų Šalis

Tu mano gyvenimo saulė,
Tu mano gyvenimo zvaigždėtas dangus,
Nieks mūsų išskirti negali,
Nes Tu man brangiausias žmogus…

Nenumaldomai artėja romantiškiausia metų šventė - Valentino diena. Kas simbolizuoja šią gražią dieną? Širdutės? Už rankų susikubusios porelės? Romantiškos ir mielos dovanėlės? Ko gero, viskas kartu..

Šiame bloge įsimyleti ar susirasti antrosios pusės Jums, deja, nepadėsime. Tačiau ka padovanoti savo antrajai pusei tikrai patarsime!

Bet apie viską nuo pradžių :) Lietuvoje ši šventė yra labai nesena - ji švenčiama tik po nepriklausomybės atgavimo 1990 m. Taigi šventė dar visai neseniai tik sulaukė savo pilnametystės. O kokios dovanėlės patinka žmogui, kai jam yra 10-14 metų? Iš patirties sakome, kad patinka beveik viskas :) Tačiau sulaukus 21 metų požiūris į dovanėles kaičiasi: norisi gauti kažką išskirtinio, originalaus, niekur nematyto. Taigi siūlome Valentino dienai Lietuvoje laukiant 21-ojo gimtadienio, dovanoti dovanas, kurios tikrai nustebins Jūsų antrąją pusę.

Pirmiausia norėtume apžvelgti universalias dovanėles, kurios puikiai tiktų tiek moterims, tiek vyrams.

Linksmasis antistresinis kamuoliukas.

Jeigu Jūsų antrajai pusei dažnai atsibosta sėdėti darbe, nervina bendradarbiai ir dėl to norisi daužyti galvą į sieną, padovanokite jam ar jai linksmąjį geltonąjį kamuoliuką, kuris grąžins jo arba jos nervus į prieškrizinę būseną.

Originalūs varpeliai visiems gyvenimo atvejams

Originali ir linksma dovana suaugusiems, kurie supranta pokštus ir nori šiek tiek paįvairinti savo gyvenimą. Varpelis, kviečiantis seksui, bučinukui

ar išgerti, gali būti naudojamas kiekvienuose namuose. Tik įsivaizduokite, kad sėdite viename kambaryje, o Jūsų draugė ar draugas - kitame.

Skambtelkite porą kartu varpeliu ir stebėkite, kaip greitai gausite tai, ko norėjote.

Laikykite šį varpelį Jums patogiausioje vietoje ir naudokite tik tada, kai bus būtina. Svarbiausia nepamirškite šiuo varpeliu karts nuo karto dalintis su savo antrąja puse.

Romantiški antrankiai

Norite pasinerti į improvizacijos pasaulį…? Šie švelnūs antrankiai, apsupti minkšta, pūkuota medžiaga, kuri nežaloja riešų, leis jums tai padaryti. Konkrečių būdų kaip juos panaudoti mes jums nesiūlysime, nes galima vardinti ir vardinti.. Viskas ko jums reikia - tai truputėlį fantazijos.

Kama Sutra kortos

Šios Kama Sutra žaidimo kortos yra skirtos kiekvienam, kas nori paįvairinti savo gyvenimą ir padaryti jį šiek tiek įdomesnį ir kitoniškesnį. Kiekviena korta turi skirtingą unikalų paveikslėlį, todėl idėjų galėsite pasisemti tikrai daug studijuodami įmantriausias Kama Sutros pozas.

WWW.DOVANUSALIS.LT

Patiko (0)


Atgal į: Valentino diena. Dovanų idėjos (I dalis)